Hakkımızda

2012 yılının Nisan ayında kurulmuş olan şirketimiz tekne boya bakım hizmetinin yanı sıra gemi acentesi belgesi ile her türlü gümrük ve giriş çıkış formaliteleri yapmakta transit yakıt dâhil olmak üzere acentecilik hizmetleri vermektedir. 2013 yılı itibariyle de deniz sever ve yelken meraklılarına yacht charter ve yelken eğitim hizmeti de sunmaktadır.


Ofisimiz D-Marin Turgutreis teknik alanında bulunmakta olup, özellikle Bodrum ve Didim bölgesinde hizmet vermektedir. 5 kişilik ekiple amatör bir ruhla yola çıkan şirketimiz profesyonel iş anlayışıyla sektörde kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Hava Durumu


Çağdaş Duransoy

1979 İzmir doğumlu. Yelken ve yarışçılık hayatına Çeşme Altın Yunus ta 7 yaşında optimist ile başladı. Yakın Doğu Üniversitesi Denizcilik İşletmesi bölümünden 2001 yılında mezun oldu. 2003 yılında işe başladığı D-marin Turgutreis marina ön büro ve liman hizmetleri departmanında 2013 yılına kadar çalışmıştır. D-marin Turgureis çekek sahasında bulunan 3a yatçılıkta çalışmaya devam etmektedir. Yat kaptanı olup kendi teknesi ile yelken eğitimi de vermektedir.Ahmet Özgönül

1976 İstanbul doğumlu. Cmas lisanslı profesyonel dalgıç ve Yat kaptanı. 7 sene D-marin Turgutreis ‘de dalgıç görevinde çalıştıktan sonra 3a yatçılık işletmesinde halen her türlü boya bakım teknik hizmetlerin dışında 2011 yılında almış olduğu acentecilik belgesi ile hizmet vermektedir.